برچسب شبرنگ – آشنایی هرچه بیشتر با برچسب شبرنگ

weblog-image

برچسب شبرنگ از جمله لیبل های امنیتی به حساب می آید. که در صنعت های متنوع کاربرد دارد. این لیبل دارای چسبندگی خیلی بالایی است. به صورتی که بعد از چسباندن قابلیت جدا کردن آن از روی بخش مدنظر وجود ندارد. بدین علت این گونه از لیبل ها جهت مصارف خاصی من جمله برچسب اموال انتخاب مناسبی به شمار می آیند.

چاپ برچسب شبرنگ

همواره افزون بر بارکدی که بر روی برچسب شبرنگ چاپ می شود نام تجاری، شناسه سریال و اسم مجموعه هم درج می شود. چاپ این لیبل ها همواره به علت زیره قطوری که دارند با سیستم های لیبل پرینتر صنعتی صورت می گیرند. جهت دسترسی به یک چاپ ماندگار با سطح کیفی که دوام زیادی در برابر مواد شوینده، اصطکاک، دمای زیاد و … بایستی ریبون رزین یا سوپر رزین را بکار برد. از خصوصیات لیبل شبرنگ این است که جهت افزایش استقامت آن امکان سلفون کشی هم وجود دارد. چاپ این لیبل ها در رنگ های متنوع من جمله سفید، قرمز، آبی و زرد نیز موجود می باشد.

لیبل شبرنگ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

شکل برچسب شبرنگ مشابه برچسب های کاغذی سلفونی است. ولی شامل خصوصیاتی است که آن را از برچسب های دیگر متمایز می کند.همان گونه که از نام این برچسب ها پیدا است، خصوصیت عمده آن شبرنگ بودن و امکان مشاهده شدن و درخشندگی در تاریکی است. لیبل شبرنگ از اقسام لیبل های امنیتی است که چنانچه تلاش در برداشتن آن شود خرد می شود. این برچسب ها دارای خصوصیات زیر می باشد که این خصوصیات من جمله علل پرکاربرد بودن چاپ برچسب شبرنگ می باشد:

 • قابلیت چسبندگی زیاد
 • میکرون بیشتر در قیاس با اندازه برچسب های امنیتی
 • استقامت بالا در مقابل رطوبت
 • استقامت در مقابل حرارت
 • از ویژگی های برچسب شبرنگ می توان استقامت بالا در مقابل اقسام حلال ها را نام برد.
 • استقامت در مقابل پاک شدن
 • از دیگر ویژگی های برچسب شبرنگ می توان به خرد شدن برچسب پس از کندن آن اشاره کرد.

با ملاحظه به خصوصیات نام برده شده در مواردی که ضروری است برچسب دارای استقامت بالا باشد، لیبل شبرنگ گزینه ی ایده آلی است.

انواع برچسب شبرنگ برای چه مصارفی صورت می گیرد؟

برچسب شبرنگ جزء برچسب های امنیتی یا سکوریتی است. که جهت امور امنیتی و ضمانت اصالت کالا کاربرد دارد. به علت استقامت بالای این برچسب در مواردی که کالا ها در محوطه باز واقع می شوند‌ چاپ این لیبل ها خطر صدمه برچسب در مقابل عوامل محیطی را پایین می آورند. جهت بکارگیری این لیبل ها در محوطه باز می توان روی آن سلفون کشی انجام داد. ولی با این عمل امکان خرد شوندگی آن از بین می رود. حتی در مواردی که لازم است تا در تاریکی، برچسب و پیام اضطراری مشاهده شود این برچسب ها را بکار می برند. چاپ برچسب خرد شونده جهت بکارگیری در اموال گردانی اداره ها و نهاد های بزرگ  هم کارایی بسیاری دارد.

لیبل شبرنگ شامل چه اطلاعاتی است؟

قابلیت چاپ اقسام داده ها و طرح های متنوع و انواع اسم تجاری با ملاحظه به کارایی آن، برروی برچسب شبرنگ وجود دارد. چنانچه چاپ این برچسب ها جهت بکارگیری در اموال گردانی صورت بگیرد معلوماتی نظیر شناسه محصول، بارکد و اسم سازمان بر روی آن درج می شود. یا اگر شامل معلومات کالا یا بطری باشد می تواند تا چهار رنگ به صورت همزمان ساخته شود.

ماده این برچسب ها

امکان چسباندن برچسب شبرنگ بر روی پنجره ها یا سطح های شیشه ای بدون بکارگیری چسب وجود دارد. زیرا که در اصل چسب پنجره ها به علت الکتریسیته ساکن بوجود آمده، روی سطح هموار باقی  می ماند. این پیشامد بدین مفهوم است که این لیبل ها تنها می توانند به شیشه یا پلاستیک بچسبند و بر روی سطح های دیگر نظیر چوب یا بتن قرار نمی گیرند.

برچسب شبرنگ را می توان چاپ نمود و به اشکال متنوعی برش داد. این لیبل ها از ماده ای به اسم  وینیل تولید شده اند و خیلی منعطف و ظریف می باشند. این مسئله سبب شده است تا حمل و نقل آن ها آسان باشد. از سویی کندن آنها از شیشه هم کار راحت و آسانی است.

چاپ برچسب انواع شبرنگ

از برچسب شبرنگ می توان به منزله برچسب اموال جهت کد گذاری  دارایی های ادارات و نهاد ها بهره برد. لیبلینگ اموال ها به منظور دادن ماهیت دیجیتالی به هر بخش از تجهیزات شما می باشد. این عمل به شما این فرصت را می دهد تا داده های وابسته به اموال و دارایی خود را در زمان درست به راحت ترین شکل بیابید. مخصوصا اگر همه این داده ها در یک سامانه نرم افزاری اموال گردانی یک دست شده باشند. مزایای بکارگیری لیبل شبرنگ عبارتند از:

 • تشخیص فوری و راحت اموال و دارایی مقدور می باشد.
 • به آسانی می توانید تشخیص دهید این تجهیزات  مربوط به شما و نهاد شما می باشد.
 • احتمال ممیزی اموال ، دارایی و تجهیزات را مهیا سازید.
 • با اسکن لیبل دارایی به کمک هندهلد به آسانی و طی مدت زمانی اندکی می توانید اموال گردانی کنید.
 • زمان ایجاد ارتباط با تجهیزات از سردرگمی ممانعت نمایید.
 • لیبل زدن دارایی ها جهت حفظ تجهیزات شما و حفظ کارکرد خوب آنها حائز اهمیت است.

قیمت برچسب شبرنگ در رنگ های متنوع

فهرست قیمت برچسب شبرنگ با ملاحظه به طرح های متنوع آن متفاوت است. این برچسب ها در رنگ های متنوع با اشکال متفاوت ساخته می شوند. هرچه سطح کیفی استفاده شده در ساخت این محصولات افزایش یابد به تبع قیمت آن ها هم افزایش می یابد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت برچسب شبرنگ با رنگ های متنوع به مراکز فروش آنلاین در سراسر کشور رجوع نمایید. با مشاهده اقسام متنوعی از این برچسب ها و تطبیق نرخ آن ها با هم دیگر بهترین مدل آن را از نظر جنس و قیمت انتخاب نمایید. یکی دیگر از عواملی که سبب مشخص شدن قیمت این لیبل می گردد می توان به نوع برند آن و کارخانه سازنده آن اشاره کرد. هر چقدر سازنده این برچسب ها در بازار معروف تر باشد نرخ محصولات آن ها در قیاس با موارد مشابه این محصول بیشتر می باشد.

کاربردهای برچسب شبرنگ

از برچسب شبرنگ در موارد متنوعی جهت نشان دادن مسیر یا نشانه های هشدار دهنده استفاده می شود که بعضی از آن ها را در اینجا برای شما عنوان خواهیم کرد:

 • بیشتر صنایع بزرگ
 • بیمارستان ها
 • فرودگاه ها
 • ترمینال ها و …

شبرنگ وحید سازنده اختصاصی لیبل وید، هولوگرام و لیبل های امنیتی می باشد. شما می توانید سفارشات خود را در این موسسه ثبت نمایید. آن ها بهترین برچسب امنیتی را با بهترین سطح کیفی برای شما تولید می کنند.

سخن آخر

برچسب شبرنگ از لیبل های امنیتی به شمار می آید که در صنایع متنوعی بکار برده می شود. علاوه بر بارکدی که روی این برچسب چاپ می شود نام تجاری، شناسه سریال و اسم مجموعه هم بایستی حتما روی آن ثبت شود. این برچسب دارای خصوصیات متنوعی نظیر قابلیت چسبندگی بالا، استقامت زیاد در مقابل رطوبت، استقامت در مقابل حرارت و… می باشد. این برچسب ها در اکثر صنایع بزرگ، بیمارستان ها، ترمینال ها و… کاربرد دارند.

قرار دادن این نوع لیبل ها بر روی پنجره و سطوح شیشه به راحتی مقدور است. این لیبل ها را می توان با شکل های متنوعی برش داد و چاپ نمود.این محصولات از ماده ای تحت عنوان وینیل ساخته شده اند. قیمت این محصولات معمولا به برند و کمپانی که تولید کننده آن است بستگی دارد. هرچه این کمپانی معتبر تر باشد قیمت آن هم بالاتر است. می توانید برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه شبرنگ وحید تماس حاصل کنید و یا از آخرین قیمت خدمات این مجموعه در صفحه تعرفه آشنا شوید.

1402/12/08

دسته بندی مطالب

برچسب ها

ارسال نظر


نظرات مشتریان