چاپ استیکر ژله ای – توضیحاتی در مورد چاپ استیکر ژله ای

weblog-image

معرفی چاپ استیکر ژله ای

می دانید که کاربرد مربوط به چاپ استیکر ژله ای کدامند؟ شما هم قصد استفاده از لیبل ژله ای پلی اورتان را در سر دارید؟ 

چاپ استیکر ژله ای یکی از مهمترین فعالیت های مربوط به شرکت ما می باشد. تنوع مربوط به استیکرهای ژله ای بسیار بالا است. خریداران می توانند بعد از مشاهده و بررسی این محصولات، سفارش خود را ثبت کنند. توجه داشته باشید که جنس مربوط به استیکرهای ژله ای بسیار بادوام می باشد. به طوری که شما می توانید به مدت طولانی از این استیکرها استفاده کنید. از سوی دیگر کاربرد و موارد استفاده از استیکرهای ژله ای گسترده می باشد. امروزه صنایع بسیار متعددی به دنبال استفاده از استیکرهای ژله ای هستند. بنابراین شما هم استیکرهای مورد نیاز خود را از وب سایت شبرنگ وحید سفارش دهید. ما در این مجموعه بزرگ سعی داریم تا رضایت و خشنودی مراجعه کنندگان خود را کسب کنیم.

دستگاه های چاپ

همکاران ما جهت چاپ استیکر ژله ای از پیشرفته ترین دستگاه های مربوطه استفاده می کنند. استیکرهای ژله ای در تیراژه های بسیار بالایی نیز قابل چاپ هستند. شما می توانید با توجه به نوع و تعداد محصولات خود، از این استیکرها استفاده کنید. البته می توانید قبل از استفاده از استیکرهای ژله ای با مشاوران ما در ارتباط باشید. چرا که از این طریق می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد استیکرهای ژله ای به دست آورید. در چاپ لیبل ژله ای از چسب آلمانی استفاده می شود. چسب های آلمانی از مقاومت بالایی برخوردارند. به طوری که در کوتاه ترین زمان از بین نمی روند و دوام بیشتری را در برابر رطوبت دارند. در قسمت های دیگر مقاله می خواهیم راجع به نحوه ی استفاده از استیکرهای ژله ای بیشتر صحبت کنیم.

بارزترین کاربردهای مربوط به استیکرهای ژله ای

چاپ استیکر ژله ای همانطور که ملاحظه کردید جزو بهترین انواع استیکرهای موجود در وب سایت ما می باشد. کاربرد مربوط به این استیکرها، از مهمترین علل محبوبیت آنها در صنایع مختلف می باشد. شما هم می توانید کاربرد متعلق به استیکرهای ژله ای را با دقت بررسی کنید. مهمترین و بارزترین کاربردهای مربوط به استیکرهای ژله ای عبارتند از: مناسب برای صنایع پزشکی و بهداشتی – مناسب برای استفاده بر روی محصولات شیمیایی – استفاده گسترده در صنعت فولاد – استفاده در صنعت الکترونیک

روند رو به افزایش استفاده از چاپ استیکر ژله ای

چاپ استیکر ژله ای در روزهای اخیر افزایش قابل توجهی را داشته است. این امر حاکی از آن می باشد که استیکرهای ژله ای از محبوبیت بالایی برخوردارند. شما هم می توانید با توجه به حوزه ی فعالیت خود، از این محصولات استفاده نمایید. البته می توانید قبل از ثبت سفارش خود، مشخصات مربوط به استیکرهای ژله ای را بررسی کنید.

رنگ های استفاده شده در طراحی استیکرهای ژله ای کیفیت بالایی را دارند. شما می توانید در طراحی استیکرهای ژله ای مدنظرتان از رنگ برند خود استفاده کنید. برخی از افراد بر این باورند که استیکرهای ژله ای جزو ساده ترین روش های تبلیغاتی هستند. همچنین هزینه های مربوط به چاپ استیکرهای ژله ای بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با کمترین پول در اختیار خود، بهترین انواع استیکرهای ژله ای را سفارش دهید. استفاده از استیکرهای ژله ای می تواند مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. مهمترین مزایای استفاده از استیکرهای ژله ای را دوام بالای این محصولات شکل داده است.

راهنمای چاپ و استفاده از استیکرهای ژله ای

پیشنهاد می کنیم که قبل از چاپ استیکر ژله ای مدنظرتان، ویژگی این استیکرها را کنکاش نمایید. هر چه بیشتر با این محصولات آشنا باشید، بهتر می توانید به کارایی آنها پی ببرید. در چاپ استیکرهای ژله ای از ماده ی رزین استفاده می شود. این ماده از ضخامت دو الی سه میلی متری برخوردار می باشد. همچنین فراموش نکنید که رزین مورد استفاده در چاپ این استیکرها، بسیار مقاوم می باشد. دستگاه های لیزری مورد استفاده در چاپ استیکرهای ژله ای از بهترین دستگاه های چاپ در دنیا هستند.

شما می توانید قبل از چاپ استیکر ژله ای مدنظرتان، انتقادات مشتریان دیگر را نیز بررسی نمایید. افرادی که به دنبال بهترین انواع استیکر هستند، می توانند استیکرهای ژله ای را سفارش دهند. همچنین ابعاد و اندازه های مربوط به استیکرهای ژله ای متغیر می باشد. به طوری که مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود، بهترین انواع استیکرهای ژله ای را تهیه نمایند. امروزه استیکرهای ژله ای دایره ای از فروش فوق العاده ای برخوردارند. شما می توانید استیکرهای ژله ای دایره ای شکل را بر روی بسیاری از تجهیزات بچسبانید. قطر متعلق به استیکرهای ژله ای نیز متفاوت می باشد.

مراحل مربوط به چاپ استیکر ژله ای

همکاران ما برای چاپ استیکر ژله ای مورد نیاز شما مراحل متعددی را طی می کنند. همچنین طراحان شبرنگ از تخصص بالایی در زمینه چاپ استیکرهای ژله ای برخوردار هستند. بنابراین شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی، صاحب بهترین انواع استیکرهای ژله ای باشید. مهمترین و اصلی ترین مراحل مربوط به چاپ انواع استیکرهای ژله ای عبارتند از:

 • طراحی: اولین مرحله ی چاپ استیکر ژله ای را طراحی این محصولات شکل داده است. در این مرحله استیکر مدنظرتان توسط اصول استاندارد طراحی می شود. متخصصان ما می توانند استیکر مورد نیاز شما را به شکل حرفه ای طراحی کنند.
 • چاپ: در این مرحله شاهد چاپ استیکر ژله ای هستیم. جهت چاپ استیکرهای ژله ای، طرح های آماده شده به چاپخانه ارسال می شوند. چاپ استیکرهای ژله ای توسط دستگاه های چاپ مدرن صورت می گیرد.
 • برش: در این مرحله استیکرهای چاپ شده به کمک دستگاه کاتر پلاتر برش زده می شوند. این مرحله از چاپ استیکرهای ژله ای، حساسیت بسیار بالایی را دارد.
 • رزین: مرحله پایانی چاپ استیکرهای ژله ای را، تزریق رزین شکل داده است. همکاران ما برای هر یک از استیکرها مقداری رزین تزریق می کنند. اکنون استیکرهای ژله ای آماده استفاده می باشند.
 •  

نکات مورد توجه در حین استفاده از استیکرهای ژله ای

اکنون که با نحوه ی چاپ استیکر ژله ای آشنا شدید میتوانید این محصولات را مورد استفاده قرار دهید.  پیشنهاد می کنیم که در حین استفاده از استیکرهای مذکور به برخی موارد توجه نمایید. مهمترین نکات مورد توجه در حین استفاده از استیکرهای ژله ای عبارتند از:

 • بعد از چاپ استیکر ژله ای، زمان کوتاهی در اختیار دارید تا آن را مورد استفاده قرار دهید. در طول این مدت نیز استیکرهای چاپ شده نباید در معرض هوای سرد واقع شوند. همچنین می توانید سطح مدنظرتان را قبل از چسباندن استیکرهای ژله ای، تمیز کنید.
 • استیکرهای ژله ای مقاومت زیادی را در برابر حرارت و گرما دارند. توجه نماید که حداکثر مقاومت این محصولات تا ۸۰ درجه سانتی گراد می باشد. همچنین در دماهای پایین نیز می توان از استیکرهای ژله ای استفاده نمود.
 • چاپ استیکر ژله ای از شرکت شبرنگ وحید  

  چاپ استیکر ژله ای مدنظر خود را از شرکت شبرنگ وحید به ثبت برسانید. شرکت یاد شده سالیان طولانی در این حرفه فعالیت می کند. شما می توانید بعد از بررسی سابقه ی فعالیت شرکت ما، درخواست تان را ثبت نمایید. همچنین در خصوص هزینه های مربوط به چاپ استیکر ژله ای نیز می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما سعی دارند باکیفیت ترین استیکرهای ژله ای را برای شما به ارمغان آورند. البته در این راستا نیز آموزش های متعددی را گذرانده اند. شما نیز این فرصت طلایی شبرنگ را از دست ندهید. همچنین با مراجعه به صفحه تعرفه خدمات می توانید از آخرین قیمت های مجموعه شبرنگ وحید باخبر شوید.

 •  

1402/12/08

دسته بندی مطالب

برچسب ها

ارسال نظر


نظرات مشتریان